Dag van de Jeugdbeweging: ook de N-VA doet mee!

Door N-VA op 23 oktober 2015, over deze onderwerpen: Jeugd, Sport, Cultuur, Media
Dag van de Jeugdbeweging: ook de N-VA doet mee!

Op 23 oktober vieren we in Vlaanderen de Dag van de Jeugdbeweging. Ook de N-VA steunt het engagement van de vele duizenden jonge vrijwilligers die zich inzetten om kinderen en jongeren een jaar vol spelplezier te bezorgen. Verschillende collega’s uit het Vlaams Parlement trokken speciaal voor de gelegenheid hun plunje van vroeger nog eens aan.

De N-VA-leden in de commissie voor Cultuur, Jeugd, Sport en Media zorgen ervoor dat jeugdbewegingen alle kansen krijgen. “Er wordt de laatste jaren bijvoorbeeld hard gewerkt om de overregulering in de jeugdsector weg te werken”, aldus Vlaams Parlementslid Miranda Van Eetvelde. “Zo kunnen onze jeugdwerkers vlotter allerlei activiteiten op poten zetten en onze jongeren naar hartenlust ravotten en zich uitleven. Want dat is tenslotte wat we willen voor onze jeugdbewegingen.”

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is